GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar med fat 12487140
nr 1248 7140
Kaffekoppar med fat
6 st, Kina, 1800-tal, + extra kopp. Höjd: 6
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:03:47
11/4 04:53:00
1.000 kr
15/4 16:48:00